Misyon-Vizyon-Kalite

Misyonumuz;

Kara taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Yıldırımlar Logistics olarak misyonumuz,ithalat ve ihracat yüklerinin alıcı veya yükleyici gereksinimleri doğrultusunda,bir noktadan diğer bir noktaya,temsilciliğini üstlendiğimiz taşıma işletmecilerinin olanakları çerçevesinde taşınması hizmetidir. Güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin,ilk tercihi olmayı sürdürmek ve sürekli iyileşme içinde kurumsal varlığımızı geleceğe taşımak temel amacımızdır.

  • Daima müşteriye yakın olmak,
  • Daima çözüm üretmek,
  • Daima imkansızı mümkün kılmak,
  • Daima en uygun fiyatları sunmaktır.

Sipariş ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en uygun cevabı verebilmek için,siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Vizyonumuz;

Ekonomik sınırların kalktığı,rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda nakliye ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak imaj,araç ve teknolojik alt yapıya sahip,sektörüne yön veren,öncü bir marka firması olmak,müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan,sektöründeki gereksinimleri karşılayabilecek optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal kaynakları ile gerçekleştirmektir.

Lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden,güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen uluslararası kapsamda lojistik sektörünün en saygın ve tanınmış markalarından birisi olmaktır. Müşterilerimiz ile açık ve güvene dayalı bir iletişim kurmak. Teknoloji ve eğitime yatırım yapmak,çağın şartlarına uymak. Çalışanlarımızın eğitim gelişimlerinde süreklilik sağlamak;müşterilerimiz kadar çalışanlarımızı da memnun etmek. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken iç ve dış kaynakları en verimli şekilde kullanmak firmamızın vazgeçilmez vizyonudur.

Kalite Politikamız;

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken,diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete,özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette,üretilen mal ve kalitesi kadar,fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz,gerek yerli,gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek,sizlere daha hızlı,kaliteli,profesyonel hizmet vermek,maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla,"YENİDEN YAPILANMASINI" hızla sürdürmektedir.