Yurt İçi Taşımacılık

Yıldırımlar Logistics,araç tedariğini ilk elden yaparak müşterilerine maliyet avantajı sağlıyor,anlaşmalı nakliye tedarikçileri sayesinde yük taşımalarınızı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Güçlü finansal yapımız sayesinde vade seçenekleri oluşturabiliyor,tüm nakliye ve dağıtım operasyonlarını gereksinimlere göre şekillendiriyor ve taşımaları anlık olarak takip ederek en doğru bilgi akışını sağlıyoruz. Proje bazlı frigorifik konsolidasyon ve dağıtım hizmeti de sunuyoruz.

Yıldırımlar Logistics,bitmiş ürün,hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. Yıldırımlar Logistics' in taşımacılık stratejisi;müşterilerimizin ürünlerini;istenilen yerde,istenilen zamanda,hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

Yıldırımlar Logistics,eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar,uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar. Tüm taşımacılık hizmetlerini sigorta kapsamına alıyor,müşterilerce belirlenen performans analiz raporlarını yine onlar tarafından belirlenen süreçler içerisinde sunuyoruz.