Araç Filomuz

Yıldırımlar Logistics sizlerden aldığı güçle,size daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu her yıl yenilemektedir. Geniş araç filosuyla Kargo Hizmetleri,Lojistik Hizmetleri,Milkrun Hizmetleri,İhracat Taşımacılığı gibi lojistik hizmetlerini aynı anda firmalara sunmaktadır. Yıldırımlar Logistics araç filosunu Araç-Takip sistemi ile günün her anı online izlemektedir. Araç filomuzda;

  • 22 YENİ DAF ÇEKİÇİ VE TIRSAN MAKSİMA DORSE
  • 8 ADET DAF ÇEKİCİ VE TIRSAN ASKILI TEKSTİL DORSELER
  • 8 ADET DAF ÇEKİÇİ VE TIRSAN MEGA DORSELER

Yıldırımlar Logistics;araç filosunu oluştururken çevreye en az zarar veren,ülke ekonomisine fayda sağlayabilecek ve bunlarla beraber araç operatörüne konfor ve sürüş keyfi yaşatabilecek olan markaları tercih etmektedir. Bu sebeple yakıt ekonomisi ve servis hizmetleri konusunda maliyeti her zaman ön planda tutarak tercihini DAF marka çekicilerden yana kullanmaktadır.

  • Yıldırımlar Logistics;römork olarak gerek hafiflik,sağlamlık,güvenilir ve en önemlisi insan hayatını düşünerek taşınan yük güvenliği için tercihini TIRSAN marka treylerden yana kullanmaktadır.
  • Yıldırımlar Logistics,yapmış olduğu bu tercihlerle yaş ortalaması oldukça genç ve yeni nesil motor teknolojileriyle toplam 60’ dan fazla araç kapasitesi ile iş ortaklarına,müşterine sorunsuz hizmet sunmaktadır.